Únor ve třídě ZŠS III.

ÚNOR byl krátký měsíc, přesto jsme toho dost stihli. Pilně jsme se učili, chodili jsme na vycházky a výtvarně jsme tvořili. Měli jsme tři třídní projekty – Sv. Valentýna, Olympijské hry a Masopust. Každý z nich trval týden a prolínal skoro všemi učebními předměty. Při tělocviku jsme závodili v olympijských disciplínách a odměnili jsme se vlastnoručně vyrobenými medailemi. V rámci Masopustu se uskutečnil i třídní karneval, na který jsme si sami vytvořili masky. Moc se nám vše líbilo a těšíme se na další projekty.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková